Spisak takmičara koji će se takmičiti u subotu 18. januara 2020.
Kratke sure
R/B | ime i prezime kandidata | ime oba roditelja | džemat i medžlis | muhaffiz |
1. | DAVUD BULJUBAŠIĆ | AMEL I ALDINA | VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK | ŠABAN EF. ZUKIĆ |
2. | HANA ALIĆ | ALMIR I ALDIJANA | VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK | ŠABAN EF. ZUKIĆ |
3. | ALMIR LEPIR | ADIS I ČERIMA | MOSOR, TRAVNIK | AHMED EF. ŠEHIĆ |
4. | KANITA KESTEN | ERMIN I EMINA | VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK | ŠABAN EF. ZUKIĆ |
5. | AMINA TARAKČIJA | SEDAD I AMELA | GLUHA BUKOVICA, TRAVNIK | SEDAD EF. TARAKČIJA |
6. | IMAN MUJEZINOVIĆ | MIRNES I RAŠIDA | VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK | ŠABAN EF. ZUKIĆ |
7. | IMAN GRIZIĆ | RAHMIJA I SABINA | DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK | HARIS EF. AMIDŽIĆ |
8. | LAMIJA MEŠKOVIĆ | ALMEDIN I SANITA | PUTIŠ, BUSOVAČA | ALMEDIN EF. MEŠKOVIĆ |
9. | NEJLA GRABUS | MUAMER I AIDA | VRTIĆ MRAVKO, TRAVNIK | ŠABAN EF. ZUKIĆ |
10. | BILAL OSMANOVIĆ | NEVZET I ZAHIDA | VIŠNJEVO, TRAVNIK | IBRAHIM EF. KARIC |
11. | NEDŽLA HABIBIĆ | DŽENAN I MELISA | DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK | HARIS EF. AMIDŽIĆ |
Jasin
1. | AHMED CRNICA | ZIJAD I AIDA | DRAŽEV DOLAC, G.VAKUF | ISMET EF. ABDIBEGOVIĆ |
2. | AMINA MRKONJA | SENAD I MURISA | KARAULA, TRAVNIK | MERZUK EF. GRABUS |
3. | NEDŽMA MAŠETIĆ | MIRZA I ŠERIFA | VOLJEVAC, G.VAKUF | ADMIR EF. MALANOVIĆ |
4. | BESIMA LEPIR | MURADIF I SEMINA | MOSOR, TRAVNIK | AHMED EF. ŠEHIĆ |
5. | NAIL HUSIĆ | FADIL I HANIFA | DUB, TRAVNIK | ESAD EF. FUŠKO |
6. | GRIZIĆ AMINA | RAHMIJA I SABINA | DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK | SALIH EF. ZUKIĆ |
7. | SAJRA HADŽIĆ | GALIB I AIDA | MOSOR, TRAVNIK | AHMED EF.ŠEHIĆ |
8. | DAVUD MALANOVIĆ | ADMIR I SELMA | VOLJEVAC, G.VAKUF | ADMIR EF. MALANOVIĆ |
9. | AJNIJA KARIĆ | IBRAHIM I DUDA | VIŠNJEVO, TRAVNIK | IBRAHIM EF. KARIĆ |
10. | FATIMA PRCANOVIĆ | ZEIR I NEZIRA | MALINE, TRAVNIK | SEMIR EF. ŠILJAK |
El-Kehf
1. | OMERAGIĆ UBEJDE | NIJAZ I HAJRA | DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK | SALIH EF. ZUKIĆ |
2. | JUSUF ŠOŠIĆ | ENES I ARMELA | VOLJEVAC, G.VAKUF | ADMIR EF. MALANOVIĆ |
3. | IBRAHIM BEČIROVIĆ | DŽEMAL I RAMIZA | ŠKOLA KUR'ANA, BUGOJNO | HFZ. AMELA ŠEHIĆ |
4. | ALEMA OSMANOVIĆ | SIDIK I AMELA | VIŠNJEVO, TRAVNIK | IBRAHIM EF. KARIĆ |
El-Kehf srednjoškolci
1. | MERJEM GRIZIĆ | RAHMIJA I SABINA | DŽEMAT GRAD, N.TRAVNIK | SALIH EF. ZUKIĆ |
2. | ŠEJMA ADILOVIĆ | SELVEDIN I MURISA | KLJACI, TRAVNIK | SEMIR EF. ŠILJAK |
3. | IMRAN SPAHIĆ | SEMIR I SEVDA | HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK | HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ |
4. | MEHMED RAMIĆ | MEHO I AMIRA | GLUHA BUKOVICA, TRAVNIK | SEDAD EF. TARAKČIJA |
Amme džuz
1. | DŽEJLA ŠOŠIĆ | ERMIN I MIRSADA | VOLJEVAC, G.VAKUF | ADMIR EF. MALANOVIĆ |
2. | HARUN SADIKOVIĆ | ELVIS I RAZIJA | ŠKOLA KUR'ANA, BUGOJNO | HFZ. AMELA ŠEHIĆ |
Spisak takmičara koji će se takmičiti u nedjelju 19. januara 2020.
El-Mulk
1. | INDŽIĆ AMNA | ABDULKADIR I AIDA | HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK | HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ |
2. | GORAN HADIDŽA | ŠEHZAD I DŽENITA | HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK | HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ |
3. | IBRAHIMBEGOVIĆ EVEL | TARIK I MIRELA | HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK | HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ |
4. | MUJKIĆ MUHAMED | HASAN I SAIBA | VITEZ | MIHNET EF. MEHMEDOVIĆ |
5. | AHMED MEHMEDOVIĆ | MUAMER I FATIMA | KARAULA, TRAVNIK | MERZUK EF. GRABUS |
6. | AMAR HADŽIĆ | GALIB I AIDA | MOSOR, TRAVNIK | AHMED EF. ŠEHIĆ |
7. | AŠĆIĆ AFAN | DENIS I ALDINA | MALEZIJA-TURBE, TRAVNIK | EDIN-EF. MEMIĆ |
8. | HARUN LEPIR | NEZIR I SEJIDA | MOSOR, TRAVNIK | AHMED EF.ŠEHIĆ |
9. | LEJLA SELAVA | SADIK I INDIRA | GL.BUKOVICA-TRAVNIK | SEDAD-EF. TARAKČIJA |
10. | IBRAHIM HADŽIĆ | MEHMED I ELVEDINA | MOSOR, TRAVNIK | AHMED EF.ŠEHIĆ |
El-Kehf
1. | MUSA KOVAČ | AJDIN I AMELA | KALIBUNAR, TRAVNIK | ALJO EF. CIKOTIĆ | |||
2. | EMINA FUŠKO | ELMIR I SALIHA | DUB, TRAVNIK | ESAD EF. FUŠKO | |||
3. | ŠILJAK HARIS | MEHO I BAHRIJA | HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK | HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ | |||
4. | MUSTAFA KEŠKO | ALIJA I HALIMA | VINAC, JAJCE | ALIJA EF. KEŠKO | |||
5. | IBRAHIM MUJKANOVIĆ | HASAN I SENADA | LUPAC, VITEZ | DŽENIS EF. MULIĆ | |||
6. | SARAJLIĆ MUHAMED | AMEL I SEDINA | POČULICA, VITEZ | RODITELJI | |||
El-Kehf srednjoškolci
1. | ISA KOVAČ | AJDIN I AMELA | ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA | HFZ.DR. FADIL BEKTAŠ |
2. | ELVEDIN BALTIĆ | SABAHUDIN I FAHRA | ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA | HFZ. DR. FADIL BEKTAŠ |
3. | SUMEJA SJEROTANOVIĆ | EDISA I EDISEJ | ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA | HFZ. NERMINA ČAKIĆ |
4. | NUDŽEJMAMURTIĆ | SAFET I ISMETA | ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA | HFZ. NERMINA ČAKIĆ |
6. | AJLA TURČINOVIĆ | SENAD I EDINA | ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA | HFZ. DR. FADIL BEKTAŠ |
6. | ZEJD KARRACHE | ABDEL WAHED I HATA | ELČI IBRAHIM-PAŠINA MEDRESA | HFZ. DR. FADIL BEKTAŠ |
Amme džuz
1. | HAVA LEPIR | MURADIF I SEMINA | MOSOR, TRAVNIK | AHMED EF. ŠEHIĆ |
2. | DAOUDI KARRACHE | ABDEL WAHED I HATA | MEHURIĆ, TRAVNIK | FERHAD EF. FETIC |
3. | SPAHIĆ LAMIJA | SEMIR I SEVDA | HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK | HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ |
4. | GORAN BILAL | ŠEHZAD I DŽENITA | HADŽI ALI-BEGOVA, TRAVNIK | HFZ. IBRAHIM EF. BEKTAŠ |
5. | RIZVANOVIĆ MERJEM | SULEJMAN I EMINA | SUHI DOL, TRAVNIK | SULEJMAN RF. RIZVANOVIĆ |
6. | AHMED SKOKO | SEAD I ASIJA | KALIBUNAR, TRAVNIK | ALJO EF. CIKOTIĆ |
7. | ŽIVČIĆ AHMED | ENES I MEMSURA | POČULICA, VITEZ | HFZ. SALIH EF. HASELJIĆ |
8. | AIŠA ŽUŽO | ENVER I EDINA | SLIMENA, TRAVNIK | ENVER EF. ŽUŽO |